Vodoinstalační a topenářské materiály
Košík je prázdný
přejít do košíku

Kariéra

V současné době nabízíme níže uvedené pracovní pozice.

Hledáme zkušeného kolegu do pracovního týmu na pozici Vedoucí/manažer prodejny - zabýváme se distribucí, velkoobchodním a maloobchodním prodejem  topenářské a regulační  techniky.
Nabízíme k dispozici zajetý E-SHOP.

Požadavky:
- SŠ vzdělání,
- český jazyk jak v ústní, tak písemné podobě,
- znalost práce na PC - MS Office - zejména Excel (kontingenční tabulky, vzorce),
- pro-zákaznický přístup (vstřícnost, ochota),
- zkušenosti z e-shopu vítány,
- znalost stavebních materiálů
- základy anglického jazyka (e-mailová komunikace se zahraničními partnery).

Vaším úkolem bude:
- péče o e-shop (zajištění popisů, fotografií, správného fungování e-shopu, CEO),
- tvorba a úprava skladových karet,
- příjem, příprava a odeslání objednávek z e-shopu,
- kontrola kompletnosti dodávek,
- péče o zákazníky a vyřizování jejich požadavků (po emailu i telefonu),
- tvorba nabídek pro klienty.

Nabízíme Vám:
- práci na plný úvazek v progresivní společnosti,
- mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem a schopnostem (15-18 tis. Kč)
- přátelský a mladý kolektiv,
- odměny za hospodářské výsledky
- možnost profesního růstu

Životopisy zasílejte prosím na email: info@ritop.cz