Vodoinstalační a topenářské materiály
Košík je prázdný
přejít do košíku

Kariéra

1.V současné době nabízíme níže uvedené pracovní pozice.

Hledáme zkušeného kolegu do pracovního týmu na pozici Zástupce vedoucího prodejny - zabýváme se distribucí, velkoobchodním a maloobchodním prodejem  topenářské a regulační  techniky.
Nabízíme k dispozici zajetý E-SHOP.

Požadavky:
- SŠ vzdělání / Střední odborné vzdělání
- znalost práce na PC - MS Office - zejména Excel (kontingenční tabulky, vzorce),
- pro-zákaznický přístup (vstřícnost, ochota),
- znalost sortimentu v oboru Voda-Topení výhodou
- řidičský průkaz sk. B

Vaším úkolem bude:
- příjem, příprava a odeslání objednávek ze skladu e-shopu,
- skladová evidence zboží, umístění
- kontrola kompletnosti dodávek,
- péče o zákazníky a vyřizování jejich požadavků (po emailu, telefonu, pří osobním odběru),
- tvorba nabídek pro klienty.

Nabízíme Vám:
- práci na plný úvazek v progresivní společnosti
- mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem a schopnostem (18-20 tis. Kč hrubého)
- přátelský kolektiv odborníků
- odměny za hospodářské výsledky
- možnost profesního růstu

Životopisy zasílejte prosím na email: info@ritop.cz

2. V současné době nabízíme níže uvedené pracovní pozice

Hledáme Obchodníka

- zabýváme se distribucí, velkoobchodním a maloobchodním prodejem  topenářské a regulační  techniky

Požadavky:
- SŠ vzdělání,
- český jazyk jak v ústní, tak písemné podobě,
- zkušenosti z e-shopu vítány,
- znalost stavebních materiálů

Náplň práce:
- vyhledávání, analýza a vytváření obchodních příležitostí
- péče o zákazníky
- akvizice nových zákazníků

- práci na plný úvazek v progresivní společnosti,
- mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem a schopnostem, Plat: dohodou
- motivační odměny
- možnost kariérního růstu